Duomenų privatumo diena: mūsų nuolatinis įsipareigojimas užtikrinti privatumą ir paskyros saugumą

2024 m. sausio 26 d.

Privatumas visada buvo „Snap“ veikimo pagrindas, o mūsų požiūris į privatumą yra paprastas: būkite atviri, siūlykite pasirinkimą ir niekada nepamirškite, kad mūsų bendruomenė yra pirmoje vietoje. Nuo pat pirmos dienos „Snapchat“ daugiausia dėmesio skyrė kad padėtų žmonėms susisiekti su artimais draugais per asmeninius pokalbius, o tai, kaip žinome, padeda „Snapchatter“ naudotojams jaustis patogiau išreiškiant save.

Minėdami Duomenų privatumo dieną, džiaugiamės galėdami pasidalinti atnaujinta Privatumo politika, pabrėžti tėvams skirtus išteklius ir pateikti patarimų dėl paskyros saugumo.

Perrašėme savo Privatumo politiką, siekdami aiškiau ir skaidriau pateikti, kaip renkame ir naudojame „Snapchatter“ duomenis. Laikomės nuomonės, kad privatumo politika turėtų būti lengvai skaitoma ir suprantama visiems – tiek paaugliams, tiek ir suaugusiems. Būtent todėl vengiame sudėtingo žargono, pateikiame apibrėžimus, kur neišvengiami techniniai terminai, ir nurodome santraukas kiekvienos skilties viršuje. Norime, kad asmens duomenų kontrolė, pvz., prieigos, atsisiuntimo ir ištrynimo, būtų lengvai pasiekiama, todėl mūsų privatumo politikoje dabar pateikta daug būdų, kaip „Snapchatters“ gali valdyti savo informaciją. Perskaitykite!

Kitas puikus privatumo informacijos šaltinis yra mūsų Privatumo ir saugos centras – mūsų vieno langelio principas, leidžiantis žmonėms lengvai suprasti mūsų politiką, išteklius ir įrankius; geriau suprasti, kaip dirbame siekdami apsaugoti „Snapchatters“ asmeninius duomenis, ir sužinoti, ką jie gali padaryti, kad apsisaugotų. Tėvai gali apsilankyti mūsų parents-focused website peržiūrėti išteklius, įskaitant mūsų parengtą „Snapchat“ vadovą tėvams ir sužinoti, kaip įjungti Family Center, mūsų tėvų kontrolės įrankį. Netrukus Privatumo ir saugos centras bus tiesiogiai pasiekiamas per My AI profilio puslapį, o nuo šių metų tėvai taip pat gali išjungti My AI Šeimos centre.

Taip pat neseniai pristatėme daugybę išteklių, skirtų paskyros saugai, kuri yra labai svarbi naudotojų privatumo dalis. Šią savaitę pristatėme tam skirtą puslapį mūsų Privatumo ir Saugumo centre, kuriame mūsų bendruomenei pateikiami patarimai apie privatumą naudojant saugą, Saugos momentinės nuotraukos epizodas su instrukcijomis, kaip patvirtinti el. pašto adresą ir telefono numerį „Snapchat“, ir specialiai pritaikyta Duomenų privatumo dienos Lens su įmontuotais saugos patarimais. „Lens“, sukurtas kartu su pirmaujančia privatumo organizacija Future Privacy Forum (FPF), suteikia „Snapchatters“ geriausią praktiką, kaip apsaugoti savo privatumą internete.

Skirkite šiek tiek laiko ir peržiūrėkite nustatymus, padidinkite paskyros saugumą ir pasidalinkite mūsų privatumo Lens bei lipdukais su artimais draugais ir šeima!

Sveikiname su Duomenų privatumo diena!

Atgal į naujienas